Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w dziedzinie profesjonalnego projektowania, oraz kompleksowego urządzania ogrodów oraz terenów zieleni. Zdobywamy zaufanie naszych Klientów proponując nieszablonowe rozwiązania i kładąc nacisk na zgodność z osobistymi upodobaniami użytkowników.
Ogrody tworzone przez nas mają indywidualny charakter, tworzymy z pasją. Szczególną uwagę zwracamy na wybór roślin i sposób ich zestawiania. Ideałem jest silny, zdrowy i wielowarstwowy zespół roślin o niepowtarzalnych walorach estetycznych.
Materiał roślinny w trosce o naszych Klientów pozyskujemy jedynie ze sprawdzonych zaprzyjaźnionych gospodarstw szkółkarskich. Na posadzone przez nas rośliny udzielamy rocznej gwarancji.


       Praca w zawodzie jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, ze stworzenie własnej pracowni projektowej pozwoli mi spełnić moje marzenie. „Ogrody-RW”, to moje, doświadczenie, wiedza,  pasja...

      Właścicielem i głównym projektantem jest mgr inż. architektury krajobrazu Rafał Wołoch. Absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie, na kierunku Architektura Krajobrazu. Pierwsze wykorzystanie zdobytej wiedzy z lat nauki wykorzystywałem będąc na praktyce w Holandii, w szkółce roślin ozdobnych i kwiatów. Kolejne kroki stawiałem w Wielkiej Brytanii w firmie "Great Grass Ltd".

       Zdobyte tam doświadczenie pozwoliło mi na uzyskanie krajowego dyplomu na stosowanie ręcznych aplikatorów opryskujących (PA-6) oraz certyfikat bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin w terenach zieleni (PA-1). Ponadto pracowałem także przy kompleksowej pielęgnacji i renowacji trawników.